Home    :: O nas    :: Telefony    :: Nawigacje    :: Modemy GSM    :: Serwis    :: Akcesoria    :: Skup telefonów    :: Kontakt


Telefony, Smartfony, Tablety

Prowadzimy skup i sprzedaż telefonów, smartfonów i tabletów w większości nowych i czasami używanych. Oferujemy największy wybór telefonów i akcesoriów do nich w regionie. Urządzenia, które sprzedajemy objęte są gwarancją i wystawiamy fakturę lub paragon VAT 23% lub fakturę VAT z marżą 0%.

Najbardziej aktualne ceny skupu nowych telefonów można uzyskać kontaktując się z obsługą sklepu. Wszelkie dane kontaktowe znajdą Panstwo w zakładce kontakt. Sklep czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18 oraz w soboty w godzinach 10-14.

Sprzedajemy telefony od dystrybutorów Nokii, HTC, Samsunga , Motoroli, Lg, Apple, Sonim i wielu innych marek. Jeśli akurat nie posiadamy w sklepie danego modelu telefonu, jesteśmy w stanie go sprowadzić w ciągu 2 dni roboczych. Kupując nowy telefon można u nas zostawić stary telefon w rozliczeniu.

Jeśli osoba lub firma ma więcej wymian telefonów jesteśmy w stanie wszystkie odkupić lub doradzić jaki lub jakie telefony zamówić u operatora, żeby sprzedając je, klient zyskiwał jak najwięcej. W przypadku kiedy zachodzi potrzeba otrzymania telefonu, którego operator nie jest w stanie zaoferować, my możemy je sprowadzić, a inne odkupimy. Przy większych ilościach telefonów proszę o bezpośredni kontakt:

tel. 668 466 569
Gadu-Gadu: 44700924
e-mail: ag.tel@wp.pl.

Do oferowanych przez nas telefonów, posiadamy pełną gamę akcesoriów oryginalnych i zamienników najwyższej jakości. Prowadzimy własny serwis i zatrudniamy techników dzięki czemu samodzielnie wykonujemy naprawy pogwarancyjne i ekspertyzy techniczne telefonów. Nasz sklep przyjmuje telefony do napraw gwarancyjnych.

Posiadamy w sprzedaży w rewelacyjnej cenie modemy internetowe gsm/umts na usb, szczególnie polecanym przez nas modelem jest modem NOKIA CS-11.

Do telefonów oferujemy karty pre-paid wszystkich operatorów oraz doładowania Plus, T-Mobile, Orange, Heyah, Play i innych operatorów.

AG-TEL


78-100 Kołobrzeg, ul. Łopuskiego 14

Kom. 668 466 569 (Kołobrzeg)

Gadu-Gadu: 44700924 (Kołobrzeg)

Zobacz więcej danych kontaktowych »
telefony Koszalin
Telefony i akcesoria Kołobrzeg